آمار بازدیدکنندگان: 904168    کاربران آنلاین: 6


omn  گزارشها

ln(مشاهده تصویر در اندازه واقعی)

دانشگاه صهیونیستی دوره تحصیلی جنگ نرم راه‌اندازی کرد

دانشگاه حیفا، هدف از این واحدهای درسی را تعلیم و تقویت دانشجویان اسرائیلی برای تبدیل شدن آنها به «سفیران غیررسمی اسرائیل در شبکه اینترنت» اعلام کرده است.
تاسیس دانشگاه های جنگ نرم
به گزارش جنگ نرم و عملیات روانی؛ بر اساس اطلاعیه دانشگاه حیفا، چهار واحد درسی جدید با هدف آماده‌سازی دانشجویان صهونیست برای مقابله با فعالیت‌های ضدصهیونیستی در شبکه اینترنت، ایجاد شده است.دانشگاه حیفا، هدف از این واحدهای درسی را تعلیم و تقویت دانشجویان اسرائیلی برای تبدیل شدن آنها به «سفیران غیررسمی اسرائیل در شبکه اینترنت» اعلام کرده است.
یکی از اساتید دانشگاه حیفا درباره این تصمیم گفته است: دانشجویان اسرائیلی باید با تحرکات ضدصهیونیستی که هم‌اکنون در فضای اینترنت، وجود دارد مبارزه کنند. مثلا کمپین «هفته آپارتاید اسرائیلی» یک نمونه از این تحرکات ضد یهود است.
طبق تصمیم دانشگاه حیفا، دوره «سفیر آنلاین» ابتدا به عنوان یک پروژه فوق برنامه دانشگاهی اجرا می‌شود و در آینده به یک واحد درسی کاملا آکادمیک ارتقا خواهد یافت. دانشجویان تمام رشته‌ها می‌توانند در این دوره شرکت کنند.
این دوره از دو سال پیش به صورت آزمایشی آغاز شد و اینک قرار است به طور رسمی وارد برنامه درسی دانشجویان شود.بنابر اعلام دانشگاه حیفا، وزارت خارجه رژیم صهیونیستی از این اقدام حمایت کرده است. وزارت خارجه رژیم صهیونیستی همواره دانشجویان اسرائیلی را به استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای حمایت از دولت این رژیم، نوشتن مدخل‌های ویکی پدیا، گسترش دیپلماسی عمومی و مقابله با فعالان ضداسرائیل در اتاق‌های چت ترویج می‌کند.
دانشگاه‌های رژیم صهیونیستی از دیرباز نقش فعالی در تطهیر جنایات این رژیم علیه مردم فلسطین در افکار عمومی جهان بر عهده داشته‌اند.

مشرق

Skip Navigation Links